Skål Japan
2020-09-21
814973
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, Japan, 1900-tal, keramik, Sumida Gawa, polykrom dekor med figurer, längd ca 18, höjd 5,5 cm
Enstaka nagg, en hand saknas