Okänd konstnär
2020-09-21
814925
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Abstrakt, litografi, monogramsignerad RDT 23/45, 32x90 cm
PROVENIENS: Barbro Johanssons samling
Anders Tornberg Gallery