Bordsaramatur Frankrike
2020-09-24
814915
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSARMATUR, förgylld brons, Frankrike, 1900-talets början, i form av kvinna på taburett, höjd inkl. skärm ca 51 cm
Sockeln med nagg/lagning