Madeleine Pyk färglitografi
2020-09-24
814896
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): figurkompositon, färglitografi, signerad och numrerad 93/360, 66 x 50 cm: oramad