Cecilia Haupt
2020-09-26
814889
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972): Längtans landskap, signerad och numrerad 38/150, giclee print, bladmått ca 36x32 cm