Bordsarmaturer Frankrike
2020-09-24
814888
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BORDSARMATURER, 1 par, brons, Frankrike, 1800-tal, senempire, svärtade med förgyllda detaljer, lackskärmar, höjd ca 48 cm
Smärre slitage