Armband clips ring silver
2020-09-25
814868
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ARMBAND, 2 st., CLIPS, 2 par, RING, COLLIER, silver/sterlingsilver, Mexico, bl a med svarta stenar, armbandens längd 17-18 cm, ringstorlek ca 14 mm
Bucklor, slitage förekommer, stenar med hack och slitage