Större bordslampa Frankrike
2020-09-24
814854
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STÖRRE BORDSLAMPA, brons, Frankrike, 1900-tal, dekor i form av kvinna med vindruvor, höjd ca 78 cm
Slitage