Lisa Rinnevuo färglitografi
2020-09-26
814853
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): "Unicorn", signerad Lisa Rinnevou, numrerad 18/190, färglitografi, ca 37,5x40,5cm
Oramat blad