Lisa Rinnevuo
2020-09-21
814848
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): Porträtt, signerad, 150/225, färglitografi, ca 45,5x42,5 cm, oramad
Oramat blad