Pennvässare Tyskland 1900-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PENNVÄSSARE, Jupiter 1, 1900-talets första hälft, Tyskland, Guhl & Harbeck, Hamburg, svartlackerat gjutjärn, längd 36 cm
Kuntoraportti
814828
Päivämäärä:
2020-09-21