Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
GUNNEL SAHLIN, pumpa, glaskulptur, Kosta Boda, etikettmärkt, ur serien Frutteria, signerad undertill, höjd ca 30 cm
Något löst inuti skulpturen, i övrigt smärre slitage
814742
2020-09-26