Golvlampa
2020-09-21
814657
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA, omkring 1900-talets mitt, mässing, höj och sänkbar, ca höjd 150 cm
Slitage, delvis anlupen mässing