Ljuskrona
2020-09-24
814623
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSKRONA,1900-talets andra hälft, blandstil, 5 ljuspunkter. stomme i mässing, höjd med kopp ca 70 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage