Klubbat för:
1 200 SEK
1 200 SEK
ALFRED BRUNSTRÖM, balja, koppar, 1800-talets slut, oval form, med hänklar, 10 Ltr., fotring i metall, längd ca 50, höjd 17 cm
Slitage
814601
2020-09-21