Fat 1700-tal Kina
2020-09-21
814592
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), oktagonal form, dekor i underglasyrblått, längd ca 26 cm
Nagg