Tallrikar Kina
2020-09-24
814515
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, Kina, 1700-tal blåvit dekor, 1 djup, 2 flata, diam ca 23 cm
Nagg, 1 tallrik lagad, kompletterad och retuscherad