Vaser silver
2020-09-24
814514
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VASER, 3 st., silver, 1900-talets första hälft, CG Hallberg, K Andersson, höjd 13-8,5 cm, totalvikt ca 395g
Bruksslitage, oxidering