Klubbat för:
5 000 SEK
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, stolar, 6 st., Gemla, 1900-talets mitt, stomme i ek, textilklädda sitsar, etikettmärkta, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage
814490
2020-09-20