Hasse Lindroth
2020-09-25
814471
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HASSE LINDROTH (född 1938), "Stadshuset", etnsning, delvis kolorerad, signerad och daterad -05, ca 40x28,5 cm
Ej examinerad ur ram