Ray Stalje olja på duk
2020-09-26
814442
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition i ljuslila, osignerad 46x55 cm.
Smärre slitage.