Ray Stalje olja på duk
2020-09-26
814420
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition med mörkt mot ljust, signerad och daterad 1985, 50x60 cm.
Smärre slitage.