Ray Stalje olja på duk
2020-09-26
814410
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "Målning II", signerad och daterad 1987, 50x65 cm.
Smärre slitage.