Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "M:s längtan", signead och daterad 2002 a tergo, 54x67 cm.
Smärre slitage.
814400
2020-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här