Lars Norrman oljemålning
2020-09-20
814395
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): "Kirgis", signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 50x17 cm