Oidentifierad konstnär 1800-talet
2020-09-28
814349
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft), Figurscen i en grotta, olja på duk, 68 x 52,5 cm
retuscher