Fotbollslampa
2020-09-21
814326
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1930/40-tal, i form av fotbollsspelare, sten och mässing, ekollonfötter, höjd 29, diameter 15 cm
Skador, repor