Orientmatta
2020-09-21
814318
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, Sarouk, semiantik, ca 220x134 cm
Langettering med skador, bruksslitage