Oljemålning 18/1900-tal
2020-09-29
814300
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Barn i vinterlandskap, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 26 x 40 cm
Retuscher