Nathalie de Bourtzoff olja på pannå

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NATHALIE DE BOURTZOFF (1900-tal), Båtar i dimma, signerad, olja på pannå 11,5 x 15 cm

814289

2020-10-26