Carl Johanssosn oljemålning
2020-09-30
814266
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CARL JOHANSSON (1863-1944) Landskap, signerad samt daterad 1916, olja på duk, ca 36x59 cm
Ingår i temaauktionen, "Nordiska konstnärer"
Tavlan har nyligen varit hos konservator för rengöring