KOCH & BERGFELD skål i silver
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
KOCH & BERGFELD, skål, silver, 1900-talets första hälft, Tyskland, insats med glas, höjd ca 6, diameter ca 17, vikt exklusive glasinsats ca 254 g
Kuntoraportti
glas med flertalet nagg
814250
Päivämäärä:
2020-09-23