Ray Stalje olja på duk
2020-09-26
814241
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, signerad, "Bergslandskap I", 50x60 cm.
Något slitage.