Ljusstakar i silver
2020-09-23
814237
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, 1900-talets mitt, fylld botten, höjd ca 18 cm
Slitage