Ray Stalje olja på duk
2020-09-26
814122
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition i rött, osignerad, 55x46 cm.
Fint skick.