Sten Ekendahl oljemålning
2020-09-22
813866
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEN EKENDAHL (1897-1968)): kvinna i kökinteriör, signerad Sten Ekendahl, olja på duk, ca 97x72 cm