Bönematta
2020-09-18
813744
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÖNEMATTA, Täbriz, 1900-tal, figuralt motiv, ca 68x98 cm
Langettering med skador, äldre malskador