Litografi Bengt Lindström
2020-09-18
813731
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindström och numrerad 79/135 färglitografi, ca 77x55 cm