Oidentifierad konstnär
2020-09-18
813724
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD konstnär, 1800-tal, kvinna med barn, olja på ekpannå, mäter ca 19x16 cm
Ytslitage, något maskstungen pannå