Takplafond 1940-tal
2020-09-19
813692
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKPLAFOND, stomme i mässing, 1940-tal, med droppformade prismor, tre ljuspunkter, höjd ca 65, diameter 55 cm
Nagg