Henri Matisse litografi
Vollendet
2020-09-18
813527
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter, "Souvenir d´Océanie", ur Verve 35-36, färglitografi, signerad och daterad i trycket -53, bildmått 24x24 cm