Stig Slas Claesson färglitografi
2020-09-28
813401
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): stockholmsmotiv, , signerad samt daterad Stig Claesson 81, 150/150, färglitografi, ca 55x44 cm
Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder
Ej examinerad ur ram