Gunilla Mann litografi
2020-09-28
813368
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNILLA MANN (född 1947): "Skeppsbron", signerad Gunilla Mann, numrerad EA, färglitografi, ca 38x52 cm
Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder
Ej examinerad ur ramen