Typer 1900-tal
2020-09-17
813271
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TYPER i väska, ca 160 st, 1900-talets mitt, skuret lövträ, höjder mellan ca 2-11 cm
Normalt bruksslitage, rester av bläck