Oidentifierad konstnär olja på duk
2020-10-04
813270
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, blomsterstilleben, signerad, 1900-talets första hälft, 24x18 cm.
Något ytslitage.