Penselvas Kina
2020-09-25
813217
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PENSELVAS, Kina, Republik (1912-1949), cylinderformad, porslin, dekor av sångfågel i pion, kalligrafi, botten med märke, höjd ca 28 cm
Dekorslitage, lagning