Ljuskrona
2020-09-17
813127
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, empirestil, 3 ljusarmar, förgylld metallstomme, behängd med olikformade prismor, höjd 32, diameter 32 cm