Olle Ängkvist
2020-09-30
813047
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blandteknik monogramsignerad och daterad, OÄ-85, ca 35x25 cm
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"