Olle Ängkvist blandteknik
2020-09-30
813045
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, monogramsignerad och daterad 13.11.96, blandteknik, bildmått ca 19x16 cm
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"
Ej examinerad ur ram