Olle Ängkvist blandteknik
2020-09-30
813037
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, monogramsignerad och daterad 16.6.94, blandteknik, bildmått ca 11x11,5 cm
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"
Ej examinerad ur ram